• نشست معاونین شورای سیاست گذاری
نشست معاونین شورای سیاست گذاری

تاریخ: چهار شنبه 24 آذر 1400//ساعت:20:59//گروه:اخبار//زیرگروه:اخبارمجمع//شماره خبر:965

نشست معاونین و اعضای شورای مرکزی مجمع رهروان استان فارس با جانشین مجمع رهروان کشور

در جلسه ای با حضور سردار حمیدی نیا جانشین مجمع رهروان کشور و مهندس امینی نشستی در دفتر مجمع رهروان استان فارس برگزار شد.

*در این نشست سردار سجادیان مسئول مجمع رهروان استان؛* ضمن اعلام گزارشی از وضعیت استان، *روشنگری* مردم نسبت به حقوق شهروندی، *حمایت* از کارگزاران نظام اسلامی، *پیگیری* اجرای قانون و سیاستهای کلی نظام و منویات امامین انقلاب از قوای سه گانه، نیروهای مسلح و سازمانها و نهادهای انقلاب اسلامی و *مطالبه گری* از اجزای حاکمیت در راستای تحقق اجرای قانون و وظایف کارگزاران را وظیفه اصلی مجمع رهروان دانست.

*مسئول مجمع رهروان استان در ادامه بیان داشت:* استان فارس دارای پتانسیل های خوبی در حوزه منابع انسانی اعم از علما، اساتید، فرهیختگان، نخبگان، بانوان و جوانان فعال، رسانه های پرتلاش، فضاهای علمی، فرهنگی و سیاحتی و زیارتی میباشد که با رهنمودها و با همکاری این طیف فرهیخته برای تحقق فریضتین برابر قانون اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

*سردار سجادیان گفت:* به دور از وابستگی به جناح های سیاسی، خدمات ارزشمند کارگزاران نظام شناسایی و بطور شایسته از آنان تقدیر و حمایت خواهد شد و آسیب های ناشی از عدم اجرای قانون و ضعف در اقدامات که سبب نارضایتی مردم نسبت به حاکمیت گردد نیز شناسایی و مطالبه گری صورت خواهد گرفت.

*در ادامه مهندس امینی معاون طرح و برنامه مجمع کشور بیان داشت:* مجمع رهروان در راستای تحقق اصل هشتم قانون اساسی با اتکا به آیات قرآن کریم، روایات و وانجام فریضتین امر به معروف و نهی از منکر تشکیل و با برنامه های تدوین شده فعالیت خود را شروع ، امید که با یاری خداوند و همکاری شما عزیزان به اهداف مجمع برسیم.

*در ادامه اعضای شورای سیاست گذاری و معاونین مجمع استان؛* ضمن تشریح دیدگاه خود مبنی بر مشارکت پذیری مجمع  مرکز در راستای فعالیتهای مجمع، الویت رسیدگی به خواسته های به حق معلمین و تحقق آن مورد مطالبه واقع گردید که رایزنی های لازم با مسئولین امر در مرکز انجام شود.

*سردار حمیدی نیا جانشین مجمع کشور در پایان جلسه بیان داشتند؛* با ترکیبی که مجمع  استان، متشکل از اساتید محترم دانشگاه، پزشکان، پیشکسوتان حوزه فرهنگ و جهاد و شهادت، معلمین، مسئولین با داشتن سابقه مدیریتی در سطح ملی و استانی، بانوان و جوانان فعال و فرهیخته دارد، میتوانند روشنگران، حمایت کنندگان و مطالبه گران خوبی با نگاه نخبگانی در استان فارس باشند و بنده به آینده خوشبین هستم.

                                                روابط عمومی مجمع رهروان امر به معروف استان فارس

ارسال نظرات