• بیانیه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان فارس
بیانیه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان فارس

تاریخ: یکشنبه 24 بهمن 1400//ساعت:0:15//گروه:اخبار//زیرگروه:اخبارمجمع//شماره خبر:966

بیانیه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان فارس
انقلاب اسلامی به عنوان الگوی الهام‌بخش برای ملت‌های مستضعف جهان شناخته شده است.
دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، یادآور حماسه‌ بزرگ و تاریخی ملت ایران است که در آن به امام و مقتدای خویش لبیک گفتند و رژیم شاهنشاهی و آمریکایی پهلوی را سرنگون و نظام اسلامی را بنا نهادند.
در حماسه پرشکوه انقلاب 57 که با رهبری امام خمینی (ره) و از سرچشمه جوشان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت‌ (س) به ویژه حضرت سیدالشهدا (ع) الگو گرفته شده بود، نظام طاغوتی، مستکبر و وابسته به بیگانگان فرو پاشید و نظامی جدید پدید آمد که در جهان ظلمانی معاصر بی‌بدیل بود.
بعد از دهه اول انقلاب نیز ملت بزرگ ایران با بهره‌گیری از رهنمودهای خلف صالح رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دامت برکاته)، جلوی زیاده‌خواهی دشمنان، مستکبران و معاندین اتنقلاب ایستاده و نه تنها توطئه‌های آنها را خنثی، بلکه در موارد بسیاری باعث شکست طرح‌های پیچیده آنها در کشور و منطقه نیز شده است.
ايران اسلامی امروز در چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب، به عنوان الگوی الهام‌بخش برای ملت‌های مستضعف جهان شناخته شده و مستضعفان جهان بر اساس ایده و الگوی انقلاب اسلامی در مقابل ستمگران و مستکبران جهان ایستاده است و این امر، ثمره مجاهدت‌های مردم میباشد، امید است با مجاهدت‌ها و حضور همیشه در صحنه مردم و پشتیبانی از ولایت فقیه، شجره طیبه و تنومند انقلاب اسلامی روز به روز پرثمرتر گردد.
                                                                                   روابط عمومی مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان فارس

ارسال نظرات